Hizmetlerimiz

Sponsorlu içerikyayıncılığı

Blockchain teknolojisini kullanan lider şirketlerden birisi haline gelmek için sponsorlu içeriklerle çok fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Ürün veya hizmetiniz, Digicentralized'ın seçkin kitlesine hitap ediyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplulukoluşturma

Birbirini hiç tanımayan kişilerin borç alıp verdiği, alışveriş yaptığı, aynı organizasyonda çalıştığı yeni bir dönemdeyiz. Sizinle aynı amaca doğru yürüyecek bir topluluğa ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Profesyoneliçerik üretimi

İçerik pazarlamasının önemi her geçen gün daha da artıyor. Markanızın ruhunu yansıtacak profesyonel içeriklere ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz. Web siteniz, blogunuz, sosyal medya hesaplarınız, e-posta planlarınız ve çok daha fazlası için birlikte çalışabiliriz.

Onlineetkinlik organizasyonu

Büyük kitlelere ulaşabilmeniz için Demo Day, Eğitim, Hackhathon, Ideathon, Konferans gibi farklı tipteki online etkinlikleri organize etmenize yardımcı oluyoruz.

İşİlanı

İş ilanlarınızı web sitemiz ve sosyal medya platformlarımızda yayınlayarak aradığınız çalışana daha kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. İsteğe göre aday mülakat süreçlerini organize ediyoruz.